open-close

Cilt Bakımı Blog Yazıları

Boyun Kırışıklığına Karşı Önlemler

Devamını Oku
faydali-besinler-havuc faydali-besinler-havuc

Faydalı Besinler – Havuç

Cildinizin su tutma kapasitesini arttırmak istiyorsanız içinde A vitamini bulunan sebze ve meyveleri daha çok tüketmelisiniz. Cildinizin gerginliğini koruyan bu..

Cilt Kuruluğundan Korunmanın Yolları

Cildinizi Nemlendirin: Cildin nemsiz kalmaması için günlük olarak cilt nemlendirici kullanılması gerekir. Bu nemlendiricilerin içerikleri de önemlidir. İçeriğinde Hyalüronik asit bulunduran..

18.05.2017

Doğanın Alkali Nem Fabrikası – Bioregen

Cildin neme doymasını sağlayan BIOREGEN, cildimizin temel yapı taşı olan hyaluronik asidin yepyeni bir teknoloji ile 5 farklı molekül ağırlığına..

Akali Beslenme

Yaşam sıvımız olan kanımız ve diğer vücut sıvılarımız doğal halleriyle hafif alkalidir. Vücudumuz bu doğal değeri korumak için metabolik işlemler..

Güzellikte Alkali Devri

İçtiğiniz su alkali, hatta alkali diyeti uygulayıp sağlıklı ve zinde kalmaya çalışıyorsunuz. Pekii ya güzelliğiniz artık alkali ürünlere emanet desek.  Yani..

21.04.2017

BİORİVOLUMETRİA Ekolojik Aşılar

Dr. Mehtap Bayramoğlu’na Marie Claire’deki yazısı için teşekkür ederiz. Doğal yüz şekillendirme ve cildinizi gençleştirirken kimseye benzemeden, kendinize has olmak..

Sinem Ozansü Değişimini Anlatıyor

“Yüzüme bir şeyler yaptırmak istiyordum. Ancak yüzümdeki ifade bozulacak diye çok korkuyordum. Ayrıca enjeksiyondan öyle korkuyordum ki uygulamaları seyrettikçe vazgeçiyordum…

Faydalı Besinler – Ananas

Kim güzelliği ve vücudu için faydalı birşeyler yapmak istiyorsa ananas onun için doğru bir adres olacaktır. Ananas içerdiği protein mayası..

cilt-sagligi cilt-sagligi

Pİ System Harici Somonlar Nelere Yol Açar?

Herkes genç ve sağlıklı bir cilde sahip olmak ister. Bu doğrultuda cilt gençleştirmede yöntemlerinde de amaç daha sağlıklı ve genç..

23.03.2017
catlak-tedavisi catlak-tedavisi

Bioregen Alkali Hyaluronik Asit ile çatlak tedavisinde etkin sonuç

Vücudunuzda herhangi bir sebepten dolayı oluşmuş çatlaklar var mı? Ve bu çatlaklarınız sizi rahatsız ediyor mu? Cildinizin yapısından dolayı, ergenlik..

goz-cevresi-bakimi goz-cevresi-bakimi

Göz çevresini “gözaltına” alın

Genetik faktörler dışında stres, yorgunluk ve uykusuzluktan dolayı gözaltlarında sorunlar meydana gelir. Göz çevresi çok ince ve yağ bezlerinden oluşan..

21.03.2017

Güzelliğin mührü, dudaklar

Dudaklar, yüzün estetik görüntüsünde önemli rol oynar, hatta güzelliğin bütünleyicisi olarak da tanımlanabilir. Tarih boyunca ressamların, heykeltıraşların ve şairlerin, tablolarına,..