open-close

Cilt Bakımı Blog Yazıları

Doğanın Alkali Nem Fabrikası – Bioregen

Ürünler
18.05.2017

Cildin neme doymasını sağlayan BIOREGEN, cildimizin temel yapı taşı olan hyaluronik asidin yepyeni bir teknoloji ile 5 farklı molekül ağırlığına ayrıştırılarak cildin her katmanına etki etmesini sağlar ve hücreleriniz neme doyar. Yaş aldıkça azalan hyaluronik asidin cilt altına tam olarak tekrar ulaşmasını sağlar.

Yüksek alkali ortamda hazırlanması nedeniyle uygulandığı bölgeye maksimum oranda oksijen taşıyarak cilt nemlendirmesi sağlanır. Böylece cildiniz anında nem kazanır. Cilt pH’ı ile uyumlu olduğu için cildinizdeki parlaklığı hemen farkedersiniz.  Cilt nemlendirme sağlanır. Göz altınız aydınlanır. Vücudunuzdaki çatlaklarda belirgin iyileşme sağlanır. Yüz, boyun ve dekolteniz kazandığı nemle onarılır ve parlar.

DOĞANIN ALKALİ NEM FABRİKASI

İçtiğiniz su alkali, hatta alkali diyeti uygulayıp sağlıklı ve zinde kalmaya çalışıyorsunuz. Peki ya güzelliğiniz artık alkali ürünlere emanet desek.  Yani artık güzellikte “Alkali” devri başladı ve hızla yayılıyor. Sözlük anlamı suda çözünen bazlar demek olan alkali, hayatımıza girdiği günden bu yana sağlıklı yaşamın sırrı, altın anahtarı olarak karşımıza çıkıyor. Eminiz pek yakında yüz güzelliğinizin de altın anahtarı Alkali Hyalorunik Asit içeren Bioregen olacak.

Neden alkali?

Alkali kelimesi baz anlamına gelir. Alkalinin zıttı asittir. Herhangi bir sıvı ya alkalidir ya da nötrdür. Vücudun içindeki asit, idrar, ter ve akciğerlerden verdiğimiz hava ile dışarı atmaya çalışıyoruz. Vücudun içersinde bu şekilde devam eden asit ve alkali dengesi vardır.

İnsan vücudunun %70’inden fazlası sudur. Hücrelerin içinde, kanda, lenflerde, beyin omurilik sıvısında, kemiklerin içinde ve daha pek çok bölgemizde su bulunmaktadır. Tüm sıvılarda olduğu gibi vücudumuzdaki sıvılarda asit-alkali dengesi vardır.

Vücudumuzdan attığımız sıvılar asidik olduğu için vücudumuzda kalan sıvıların alkali olması gerekmektedir. Mide sıvısı hariç vücuttaki tüm sıvılar alkalidir.

Vücudun alkali seviyesini aynı düzeyde tutabilmek için içtiğiniz suyun ph değerine ve beslenme ona göre düzenlenmelidir.

Bioregen, 10-15 günde bir 3 seans olarak uygulanmaktadır. Uzun süreli etki için dört ila altı ay sonra tekrar uygulatılabilir.

Regenyal – Bioregen Genel Ürün Özellikleri

Nemlendirme ve uyarma ile 30 yaşından başlayarak yaşlanmayı önleyici etki SAĞLAR,

Güneş ışınlarına maruz kalmadan önce ve sonrasında yapılan uygulamalar, deriyi foto yaşlanmadan KORUR,

Akne, skar izleri bulunan ve çatlak olan bölgelerin kalitesini İYİLEŞTİRİR,

Yüz hacminin yeniden belirlenmesinde ETKİLİDİR,

Yüz ve dekolteye elastikiyet ve tonifikasyon KAZANDIRIR,

Deriyi YOĞUNLAŞTIRIR.