open-close

Deneyimleri Keşfedin

Renovasy Biyodinamik Cilt Onarım Sistemi ve Somon DNA Aşısı Pİ System’in sunduğu etkin tedavilerini deneyimleyenlerin yorumları aşağıdadır.
Siz de ürünlerimizin kullanıcısıysanız deneyimlerinizi bizimle paylaşmanızdan mutluluk duyarız.

RENOVASY

Sevim Deveci Yaş: 54 Ankara

Aşırı kuru bir cilt yapım var. Kuruluktan dolayı cildimde pul pul dökülme ve tahriş oluşuyordu. Genelde doktor kontrolünde medikal ürünlerle cildimi yatıştırabiliyordum. 2 aydır haftada iki defa Renovasy anti-aging mask kullanmaya başladım ve cildim kısa süre sonra yatıştı. Cilt yüzeyimde pürüzsüz ve parlak bir görünüm ortaya çıktı. Bir maske sayesinde cildimde bu derece bir gelişim sağlanabileceğini düşünmezdim.

Çağla Bolat Yaş: 42 İstanbul

Renovasy ürünlerinin neredeyse piyasaya çıktığı ilk günden beri kullananlardan biriyim. Kullandığım andan bu yana cildimin nemi ve kalitesi gelişti. Tanıdığım herkese tavsiye edip bu markaya yönlendiriyorum. Üstelik ürünlerin hiç birinde paraben bulunmuyor. Yani tamamen cilde dost ve sağlıklı bir bakım sunuyor.

Figen Özer Yaş: 35 İstanbul
Yirmili yaşlarımın ortasından bu yana cildim için sadece tek bir marka bakım ürünü kullandım, cilt hassasiyetimden dolayı değiştirmekten son derece korkuyordum. Ancak yazdan bu yana cildime Renovasy marka ürünlerle bakım yaptırıyorum. Her bakım sonrası cildimde rahatlama ve uzun süreli nemlenme etkisi oluyordu. Daha sonra bu ürünleri satın alıp evde kullanmaya devam ettim. Yaklaşık 4,5 aydır Renovasy yıkama jelini, nem maskesi ve günlük bakım kremini kullanıyorum. Hepsinin cildimde yarattığı etkiden çok memnunum. 

Müge Hanedar Yaş: 44 İstanbul
Kuru bir cildiniz varsa bir sürü ürüne dünya para vermeden önce Anti-Aging Mask’tan bir tane edinin. Öyle her gün de değil haftada bir uygulasanız bile yeterli oluyor. Bir ay düzenli kullanımda ise cildiniz pamuk gibi ve neme doymuş bir hale gelecek. Şiddetle tavsiye ederim.

Sevilay Yılmaz Yaş: 49 İstanbul
Her gün yeni bir marka yeni bir ürün çıkıyor. Bu yüzden ürün kullanımında bilinçli olmak gerektiğine inanıyorum. C vitamini anti aging tedavide çok etkin ancak bir çok markanın c vitamini ürünü olmasına karşın ürünlerin herhangi bir etkinliği yok. Gerçekten C vitamininden etkin bir sonuç almak istiyorsanız Vitamin C Power Touch’ı almanızı öneririm. Benim göz çevremdeki kırışıklıklarda çok kısa sürede oldukça faydalı oldu.

Dilara Türkmen Yaş: 42 İstanbul
Bence bu ürün markanın en bomba ürünü Extreme Impact Cream! Söze gerek yok ürünün satıldığı kliniklerden bir tane tester alın ve ne demek istediğimi görün:) Denedikten sonra bağımlı olacağınıza eminim. 1 senedir sabah akşam sadece bu ürünü kullanıyorum ve cildim bir harika!

Dilara Türkmen Yaş: 42 İstanbul
Bence bu ürün markanın en bomba ürünü Extreme Impact Cream! Söze gerek yok ürünün satıldığı kliniklerden bir tane tester alın ve ne demek istediğimi görün:) Denedikten sonra bağımlı olacağınıza eminim. 1 senedir sabah akşam sadece bu ürünü kullanıyorum ve cildim bir harika!

Nagihan Çorumlu Yaş: 33 Ankara
Yağlı ve akneli bir cilt tipine sahibim o yüzden önümüze çıkan her ürünü rahatça kullanamıyorum. Cildimin temizliğine de ayrıca fazlasıyla dikkat etmem gerekiyor. Düzgün temizlenmediği zaman hemen aknelerim çoğalıyor. Uzun zamandır temizleyiciniz Cleansing Gel’i kullanıyorum. Paraben ve sabun içermemesinin yanı sıra cilde inanılmaz bir etkisi var. Cildimi temizlerken bir yandan da tedavi ediyor gibiydi. Doktorum bunun ürünün içerdiği peptidlerden kaynaklanan bir etki olduğunu söylemişti. Cildimin yapısı düzeldiği için çok memnunum.

 

Gülizar Torun Yaş: 47 İstanbul
Geçen ay lazer uygulaması yaptırmıştım. Uygulamadan sonra cildimi rahatlatıp onaracağını belirttikleri Renovasy Rejuvenating Cream’i verdiler. Kullandığım ilk andan itibaren cildime bıraktığı histen çok memnun kaldım. Sonrasında geceleri kullanmak için Serumunu da aldım. İki ürün de cildimi kısa sürede iyileştirdi. Diğer ürünlerini de deneyeceğim. Eminim her birinden bu kadar başarılı sonuçlar alınıyordur.

 

Nabiye Özen Yaş: 40 İstanbul
Kuru ve hassas bir cildim var. Bu yüzden kullandığım kremlerin tamamı dermokozmetik olmuştur. Doktorumun tavsiyesi üzerine Anti-Aging Mask ürününden aldım. Ürün nemi cildime öyle hapsetti ki hiç bir kuruma hissi ve cilt yüzeyimde pullanma olmadı. Haftada bir kullanılmasına rağmen günlük nemlendiricilerimden bile çok daha etkili oldu. Cildimde ne bir kızarıklık ne de mat bir görünüm var. Cildimi böylesine yumuşacık ve nemli hiç görmedim desem yeridir. 

Emine Yazıcı Yaş: 44 İstanbul
Göz çevresi kreminiz çok başarılı. Göz çevremdeki koyu halkalardan şikayetçi olduğum için bir çok markanın göz çevresi kremini kullandım. Ama sizin ürününüz kadar kısa sürede çözüm sunan bir ürünle daha karşılaşmadım. Yaklaşık bir buçuk aydır göz altı kapatıcısına bile ihtiyaç duymuyorum. Eyes Contour Cream’i tanıdığım herkese tavsiye ediyorum. 

Müzeyyen Eliyeşil Yaş: 47 Ankara
Çok uzun zamandır dünyaca ünlü bir markanın ürünlerini kullanıyordum. Ürünlerin içinde raf ömrünü uzatmak amacıyla paraben olduğunu ve bu içeriğinde cilde zararlı olduğunu öğrendim. Dermokozmetik iyi bir marka ararken Renovasy’i buldum. İlk olarak Extreme Impact Cream’ı satın aldım. Anti-aging etkisi çok yüksek ve yoğun bir krem. Ancak ciltte ağırlık yapmıyor ve hemen emiliyor. Kısa zamanda cildimin iyileştiğini gördüm. Çok memnunum!

Sevgi Doğruyol Yaş: 37 İstanbul
Markanın onarım ve nemlendirme sağlayan Rejuvenating serisini kullanıyorum. Estetisyenim önerdiğinde markayı bilmediğim için tereddütlerim vardı. Ancak kullanmaya başladıktan sonra yanıldığımı gördüm. Ürünleri gece gündüz 2 aydır kullanıyorum ve neredeyse bitmek üzereler. Rahatlıkla söyleyebilirim gerçekten çok kaliteli ve tedavi edici ürünlermiş. Bundan sonra markanın diğer ürünlerini de deneyeceğim. Bundan sonra markanızın sadık bir müşterisi olarak kabul edebilirsiniz. 

Aylin Candaş Yaş: 34 İstanbul
Düğünüme 1 ay kala red carpet bakımını yaptırmaya başladım. İlk yaptırdığımda cildimin aydınlandığını aynada net olarak görebiliyordum. 3. seanstan sonra makyajımın bile çok daha canlı ve güzel gözüktüğünü gördüm. Beni fazlasıyla tatmin eden bir bakım oldu. Bakımı yaptıralı 1 ayı geçmesine rağmen cildim çok sağlıklı ve fresh görünüyor. Artık tüm özel günlerim için aklımda bu bakım olacak.

Serpil Göksu Yaş: 35 İstanbul
Düğümün öncesinde estetisyenimin ısrarıyla Renovasy Red Carpet bakımı yaptırdım. Daha önce denemediğim için düğün öncesi cildimi riske atmak istememiştim ama iyi ki de yaptırmışım. Görenler cildimden gözlerini alamadılar. Herkes cildine ne yaptırdın diye sordu 🙂 Üzerinde makyaj olmasına rağmen cildim o kadar sağlıklı ve parlak duruyordu ki anlamam! Beni çok mutlu eden bir bakım oldu. Herkese tavsiye edip yeniden bir davet olduğunda gidip yaptıracağım!

Rasime Köksal Yaş: 47 İstanbul
Ürünlerin neredeyse tamamını kullandım ve gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim. Etilerde gittiğim klinikte yaklaşık bir senedir aynı ürünlerle bakım yapılıyor ve ürünler orada da satıyor. Buradaki bazı yorumlarda pahalı olduğu yazılmış ama bence muadillerine göre oldukça makul fiyatlara sahip. İçeriklerinde peptid olan iyileştirici etkisi bu kadar yüksek bir ürün için bu tutarlar oldukça normal. Ve bence Renovasy bu sebeple kısa süre sonra herkesin kullandığı ve vazgeçemediği bir marka haline gelecek. 

Tülay Severcan Yaş: 44 Ankara
Gittiğim güzellik merkezinde bakımlar Renovasy ürünleri ile yapılıyor. Bakım sonrası cildimin rahatlıyor ve ışıl ışıl parlıyordu. Denemem için verilen testerlardan Exfoliating Serum cildime inanılmaz iyi geldi. Akşamları yatarken sürüyordum ve kalktığımda makyajsız işe gidebiliyordum. Bir ışıltı bir parlama herkes ne kullandığımı soruyordu. Hiç beklemeden üründen satın aldım. Aşırı memnunum. Bir serumun cildimi bu denli etkileyeceği aklıma gelmezdi.

Tuğçe Aras Yaş: 35 İstanbul
Markaya ait dergilerde reklamlar görüyordum, sosyal medyada da bir süredir takipteydim. Sonra denemek için gözaltı kremini internet sitesinden satın aldım. Gözaltı kremi olan Eyes Contour Cream’i bir kaç aydır kullanıyorum ve gerçekten tedavi edici olduğuna inanıyorum. Normal bir kozmetik markasıyla sakın kıyaslamayın. Etkin olduğunu ilk kullanımdan itibaren anlayabilirsiniz. 

Ulviye Gönen Yaş: 52 İstanbul
Yaklaşık 4 ay önce markanın krem ve serumunu kullanmaya başladım. İki ürünü de sabah akşam düzenli olarak kullanıyorum. Ürünlerin ciltteki etkisini çok beğendim. Yoğun bir kıvamları var ancak cilt yüzeyinde ağırlık yapmıyor ve hemen emiliyorlar. Benim cildimde kullanım sonrasında bir aydınlanma ve toparlama yaptığını söyleyebilirim. Merak edenlerinde ürünler hakkında bilgi sahibi olması adına özellikle yazmak istedim.  

Duru Açıkgöz Yaş: 51 Ankara
Rejuvenating Cream ve Serum serisi cildime ilaç gibi geldi. Eltim İstanbul’da bir klinikte yaptırdığı uygulama sonrası satın almış ürünleri ve bana hediye etti. Ankara’da satışı olduğunu bilmediğim için İstanbul’a gittiğimde hemen bir set daha aldım. Cildim nemine kavuştu. Artık yüzüme dokunduğumda yumuşacık bir tene dokunuyor olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Aynadaki görünüşümde tatmin edici. Tüm tanıdıklarıma tavsiye ediyorum.

Meltem Dönmez Yaş: 45 İstanbul
Eyes Contour Cream ürününüzden çok memnun kaldım. Gözaltım bölgem yapısal olarak hep koyu renkliydi ve bu da olduğumdan daha da yaşlı ve yorgun görünmeme sebep oluyordu. Kremin ilk şişesi bittiğinde artık makyajsız da gezebileceğimi anladım. Koyu halkaların görüntüsü oldukça iyileşmişti. Şuan 3. Ürünümü aldım. Bu tarz bir sorun yaşayan herkese ürünü kullanmalarını öneririm.

Selen Demir Yaş: 35 Kocaeli
Eyes Contour Cream ürününüzden çok memnun kaldım. Gözaltım bölgem yapısal olarak hep koyu renkliydi ve bu da olduğumdan daha da yaşlı ve yorgun görünmeme sebep oluyordu. Kremin ilk şişesi bittiğinde artık makyajsız da gezebileceğimi anladım. Koyu halkaların görüntüsü oldukça iyileşmişti. Şuan 3. Ürünümü aldım. Bu tarz bir sorun yaşayan herkese ürünü kullanmalarını öneririm.

Seher Türkmen Yaş: 52 Kocaeli
Vitamin C Power Touch ürününü son bir kaç aydır kaz ayağı denilen göz çevresi bölgemde kullanmaya başladım. Her akşam yatmadan önce çok az miktarda masajla  uyguluyorum. Aynada farkı görebiliyorum, geçenlerde kızımda göz çevremde bir düzelme olduğunu söyledi çok mutlu oldum. 

Gülay Eren Yaş: 51 Ankara
Çok güvendiğim doktorumun Renovasy kullanmamı önermesiyle Extreme Impact Cream’i kullanmaya başladım. Lazer tedavisi yaptırıyorum bu sebeple cildim hassasiyet kazanmıştı. Krem cildimi yatıştırmakla kalmadı cilt yapımı iyiden iyiye düzeltti. Cildime dokunduğumda bile değişimi fark edebiliyorum. Keşke çok daha önce bu marka ile tanışmış olsaydım. 

Aytül Mutlu Yaş: 33 İstanbul
Rejuvenating Serum ve Rejuvenating Cream’i birkaç haftadır düzenli olarak kullanıyorum, ürünlerim bittiğinde kesinlikle yenilerini sipariş edeceğim.  Cildim gün boyu nemli kalıyor, sabah kalktığımda da gece sürdüğüm serumun etkisi hala sürüyor. Yoğun içerikleri olmasına rağmen cildimde ağırlık hissi de yaratmıyor, o sebeple çok memnun kaldım. 

Leyla Günday Yaş: 42 Ankara
Yıllardır bir çok ürün denedim ama leke ve kırışıklıklara bu kadar iyi gelebilecek bir başka ürün olduğuna kesinlikle inanmıyorum. Şişesine bakıp da aman aldanmayın. Leke ve kırışıklık olan bölgenin üzerine ufacık dökmeniz yeterli oluyor. Düzenli kullandığınızda lekelerinizde açılma fark edeceksiniz. Ben Renovasy Vitamin C’den çok memnun kaldım. Daha öncede C vitamini içeren ürünler denedim ama bu kadar etkili ve doğru bir ürün gerçekten görmedim!

Tilda Üzeyir Yaş: 38 İstanbul
Extreme Impact Cream reklamını dergide görmüştüm. Sonrasında gittiğim güzellik merkezinde satıldığını görünce denemek için aldım. Bir buçuk aydır gece gündüz sadece bu kremi kullanıyorum. Bu kadar düzenli kullandığım başka bir ürün olmadı. Kremi sabah sürüyorsunuz ve gün boyu nemi cildinizde hissediyorsunuz. Hem bu nemlendirme etkisi hem de cildimin bu süreçteki yapısal iyileşmesi beni fazlasıyla tatmin etti.

Özlem Tekin Yaş: 48 Ankara
Cildine özen gösteren ve bakımını asla ihmal etmeyen biriyimdir. Uzun süredir gittiğim kliniğim Renovasy kremleri önerdi ve ürünlere ait demo set verdi. Ürünleri alma kararım demo kremlerimin tükenmesiyle oldu:) Extreme Impact ve Silk serum satın aldım ve çok memnunum! Cildimin kusurları bir bir ortadan kalkıyor, makyaja dahi ihtiyaç duymaz oldum. Tüm yakın çevreme tavsiye ediyorum.

Melda Uzun Yaş: 33 İstanbul
Otuz üç yaşındayım ama kremler konusunda yeteri kadar tecrübem oldu. Ünlü bir çok markanın kremlerinin neredeyse tamamını denedim. Cildime yararı olmayı bırakın göz altımda sorun yaratan bile oldu. O yüzden krem içeriklerine dikkat ederim. Renovasy’i ilk testerlarını deneyerek başladım. Gerçekten kaliteli anti-aging bakım istiyorsanız siz de denemelisiniz. Özellikle Extreme Impact Cream cilde inanılmaz hızla nüfus ediyor ve cildi onarıcı etki gösteriyor. 1 hafta içinde cildinizin gerginleştiğiniz ve parladığını göreceksiniz.

Elçim Rona Yaş: 54 İstanbul
20 yıldır gittiğim güzellik uzmanım Renovasy marka kremleri baya methetti. Cilt bakımımı da yıllarca kullandığı markayı değiştirerek bu kremlerle yaptı. İlk önce ön yargılı davrandım ama bakımdan sonra cildimin nefes aldığını ve rahatladığını görünce çok memnun kaldım. Bir sonraki bakımda ürünlerden Silk Serum’u satın aldım. Cildimi ipek gibi yapıyor. Nemlendiriyor ve sıkılaştırıyor. Eminim bu marka yakın zamanda hakkettiği yere gelecek.

Ezgi Çağlar Yaş: 35 İstanbul
Güzellik merkezim, yıllardır sorun yaşadığım gözeneklerime çare olacak bir tedaviden söz etti. Bio-COS tedavisini 4 seans yaptırırsam cildimin iyileşeceğini anlattılar. Tedavinin ilk seansında bile cildimde fark edilir düzeyde bir iyileşme oldu. Şuan gayet normal düzeyde bir gözenek görüntüm var. Eski açık ve rahatsız edici görünümden eser yok. Devam ürünlerimi de kullanıyorum ve gerçekten sonuçtan çok memnunum.

Nurten Ersever Yaş: 54 Ankara
Doktorum lazer tedavim sonrası Renovasy dermokozmetik ürünlerden kullanmamı söyledi. Anti-aging Mask ve Rejuvenating Cream kullandım. Krem de maske de cildimi rahatlattı ve onardı. Diğer ürünleri de deneyeceğim. Cildim gün ve gün sağlığına kavuştuğu için mutluyum. 

Serap Eser Yaş: 46 İstanbul
Hayatımda ilk defa markasını bilmeden bir krem kullandım. Sebebi yakın arkadaşımın kremi öve öve bitirememesiydi. Aslında yüzündeki o aydınlık ve taze ifadeyi görmem de etkili oldu. Bir çok yorum yazılmış, benimki okunur mu bilmem ama asla abartı yok bu yorumlarda. İlk aydan itibaren cildinizin güçlendiğini anlayacaksınız. Ben şuanda Rejuvenating Cream ve Eyes Contour Cream kullanıyorum. İlerleyen günlerde diğer ürünlerini de kesinlikle almayı düşünüyorum.

Eda Türksoy  Yaş: 38 İstanbul
Sorunlu bir yapısına sahibim bundan dolayı kullandığım ürünlere dikkat ederim. Kısa zaman önce doktorum Extreme Impact Cream kullanmamı önerdi. Kremin peptid içeriğinden dolayı anti-aging bakımın yanı sıra cildi iyileştirici etkisinin de olduğunu söyledi. Krem çok yoğun ve benzersiz bir etkisi var. Cildimdeki değişimi aynada görebiliyorum. Şiddetle tavsiye ediyorum.

Besime Kurtuluş  Yaş: 33 İstanbul
Cildimde güneş kaynaklı lekeler oluşmuştu. Fondöten kullanmadan sokağa çıkamaz olmuştum. Doktorum 4 seans Renovasy bio-COS tedavisinin leklerimi açacağını söyledi. Akabinde çok gecikmeden tedaviye başladık. Her seansta lekelerimin biraz daha iyileştiğine şahit oldum. Tedavim bittikten sonra devam ürünü olarak Renovasy Vitamin C Power Touch’ı aldım. Zaten bio-COS tedavisi ile beni tatmin eden bir sonuca ulaşmıştık ve lekelerim gözle görülür biçimde azalmıştı ama verilen üründe oldukça faydalı oldu. Hala devam ediyorum.  Leke tedavisi için yöntem arayan herkese Renovasy tedavisinin etkinliğinden bahsediyorum. 

Derya Işık  Yaş: 47 İstanbul
Kuru hatta kupkuru bir cilt yapısına sahibim. Bugüne deyin doktorumun önerdiği ürünlerin dışında başka bir ürün kullanmadım. Geçenlerde doktorum cilt kuruluğum için Renovasy Anti-Aging Mask’ı kullanabileceğimi söyledi. Ürünü araştırdım ve satın aldım. Normalde cilt yüzeyinde temizlenen bir ürün ancak ben sürüp bekledikten sonra cildim ürünün tamamını emiyor. Bu kadar etkili bir nemlendirme sağlayan bir maske hiç denememiştim. Ürün biter bitmez yeniden alacağım:)

Ruken Yılmaz  Yaş: 48 İstanbul
Kendimi bildim bileli cilt bakımımı aynı klinikte ve aynı ürünlerle yaptırırım. 3 ay önce kliniğim kullandıkları ürünleri değiştirdiklerini ve artık Renovasy markasını kullanacaklarını söylediler. Çok güçlü içerikleri olduğunu ve cildimin yapısının değişeceğini belirttiler. İlk defa bu ürünlerle bakım yaptırdım. Kliğine güvendiğim için hiç tereddüt etmedim ama sonucu merak ediyordum. O günden beri 6 defa bakıma gittim. Görenler cildine bişey mi yaptırıyorsun diye soruyor. Tazelenmiş ve yenilenmiş görünüyorum. Sadece bir kremle bu etkiyi almak mümkün deseler hayatta inanmazdım. Ürünleri evde de kullanmaya başladım. Cilt bakım ürünleri cidden çok başarılı!

Yasemin Kaya  Yaş: 41 İstanbul
Çoğu ürün için ışıltılı kutularının dışında verilen parayı hak ettiğini söylemek zordur. O sebeple cildime ürün seçerken mutlaka içeriklerine dikkat ederim. Renovasy’nin ilk denediğim ürünü Exfoliating Serum’du. Tüm ürünlerinin peptid içermesi benim markaya olan güvenimi artırdı. Peptidlerin cildin beslenmesi ve yenilenmesinde ne kadar faydalı olduğunu bilmeyen yoktur. Ayrıca Exfoliating Serum AHA da içeriyordu. Bu da cildimin üst ölü derisini atmak için idealdir. Ürünü akşamları kullanıyorum ve oldukça memnunum. Herkese tavsiye ediyorum.  

Feride Boz  Yaş: 42 İstanbul
Markanın Vitamin C Power Touch ürünün reklamlarını gördüm. Ürün şişede tozken ciltte krem oluyor. Bu toz formu sayesinde C vitamini cildin derinine kadar taşınabiliyor. Gerçekten üstün bir teknoloji sunduğunu düşünerek satın aldım. Fiyatı oldukça pahalı gelse de denemek istedim. Ürünü kullanmaya başladıktan sonra tüm kuşkularımdan kurtuldum . Tüm şişeyi bitirdim ve ikinci siparişimi verdim. Cildimdeki lekeli, pürüzlü ve kırışmaya başlayan yüzeylerde kullandım. Ürünü sorunlu olan bölgeye küçük miktarda sürmek bile yetiyor. Ürün çok güçlü bir etkiye sahip ve cildimin sıkıntılı olan tüm yüzeylerinin sağlığına kavuşmasına yardımcı oldu.

Aslı Yamanel  Yaş: 51 İstanbul
Yıllardır dünyaca ünlümarkaların neredeyse tamamının kırışıklık karşıtı ürünlerini kullandım. Kremi kullandığınız andan itibaren cildinizde bir farklılık hissetmeniz gerektiğini düşünüyorum. Ne kullandığım anda ne de ilerleyen zamanda bu kremlerle ilgili net bir memnuniyetim olmadı. Tavsiye ile  Renovasy Extreme Impact Cream’den satın aldım. Gerçekten çok memnun kaldım. Cildimin esnekliğini kazandığını söyleyebilirim! Artık başka bir marka aramak gibi bir düşüncem kalmadı, bu krem tek başına bile fazlasıyla etkili oldu.

Azize Önder Yaş: 47 İstanbul
Vitamin C ürünü tamamen sihirli:) Ürün toz olarak şişede duruyor, teninize döktüğünüzde masaj yapıyorsunuz ve kreme dönüşüyor. Yani teknolojisi ile farklı olduğu uygulama anından itibaren anlıyorsunuz. Ben ürünü lekelerim için tavsiye üzerine aldım. Lekelerimin üzerine her gün bir parça sürüp masaj yaptım ve etkisini üç hafta gibi kısa bir sürede gördüm. Lekelerim bu hızla iyileşmeye devam ederse sanırım bir süre sonra makyaj bile yapmama gerek kalmayacak.
Nur Bilir Yaş: 38 İstanbul
Renovasy’nin ilk denediğim ürünü Exfoliating Serum oldu. Cildimde gözeneklerim en büyük derdimdi. Ürünü sadece akşamları kullanıyorum ve her sabah kalktığımda daha pürüzsüz bir cilt görüyorum. Bir süredir fondöten bile kullanmıyorum. Tüm ürünleri peptid içerdiği için cildi iyileştirici ve yapılandırıcı etkisi varmış. Şimdi diğer ürünlerinden de alıp hepsini kullanacağım.
Seval Taşçı Yaş: 41 İstanbul
Extreme Impact’in reklamını gördüm ve içeriğinde anti-aging yapılandırması için etkili 20 madde olduğu yazıyordu. Dikkatimi çektiği için satın aldım. Bomba etkisinde bir krem olduğunu söylemem gerek! Kullandığım günden bu yana cildim gerginleşti, parladı ve resmen kendine geldi. Cilt yapımdaki iyileşmeye adeta şahit oldum. İlk defa bir firmaya kullandığım ürünle ilgili memnuniyetimi anlatmak adına yorum yazıyorum. Bu yaşıma kadar bir çok markanın ürünlerini kullandım ama beni bu kadar memnun eden bir başka ürün olmadı.
Tuba Akçakıl Yaş: 32 İstanbul
Geçtiğimiz ay dermatoloğuma göz çevresi için krem önerisinde bulunmasını istediğimde bana deneme boy Renovasy Eyes Contour Cream verdi. Kremin cilt yüzeyindeki hissiyatı ve ertesi gün fark edilir derecede düzelen gözaltı morluklarımı görünce üründen hemen bir tane sipariş verdim. Kremi yaklaşık bir aydır kullanıyorum ve şuanda gözaltı kapatıcısına ihtiyaç duymuyorum. 
Güner Altınay Yaş: 51 İstanbul
Renovasy Extreme Impact Cream’i tavsiye üzerine aldım, iyi ki de almışım. Bu kadar yoğun ve bu kadar etkili bir krem gerçekten olamaz. Cildim bütün gün nemli ve parlak kalıyor. İki aydır düzenli kullanmama rağmen cilt sıkılığım arttı. Yıllardır kullandığım kremlerde bile böyle bir etkiyle karşılamamıştım. Artık başka bir krem asla kullanmayı düşünmüyorum. 
Nergis Küçük Yaş: 34 İstanbul
Hassas bir cildim var ve cildime ne zaman işlem yaptırmaya kalksam korkuyorum. Çünkü daha önce denediğim bir çok iyi ve önerilen işlem benim cildimde sorun yaptı. Bu sebeple doktorum Renovasy’yi anlatırken içinde asitler olduğunu söylediği anda yaptırmaktan vazgeçtim. Ama merak edip ürünün teknolojisini araştırdım, hassas ciltlerdeki uygunluğunu öğrendim. Hatta hassas ciltler için ayrıca bir tedavileri bile vardı. Denemek amacıyla ilk seansı yaptırdım ve cildimdeki iyileşmeyi görünce devamı geldi. İnanılmaz memnunum!
Betil Yüksel Yaş: 44 Adana
Tüm özel zamanlarımın tek kurtarıcısı Renovasy bio-COS! Maskeyi yaptırmamla ışıldamam bir oluyor. Her gören ne yaptırdın? Yüzüne ne oldu? Nasıl böyle parlıyorsun? Diye sorup durdukça moralim yerine geliyor. Gerçekten sağlıkla ışıldamak dedikleri budur.

 

Pınar Akcan Yaş: 32 İstanbul
Gençliğimde cildimde fazlaca sivilce vardı ve yıllarca bu sorunla uğraşmak zorunda kalmıştım. Sivilcelerden kurtuldum ancak izlerinden kurtulmak daha da zordu. Bende çare olacağını düşünerek bir çok insan gibi kulaktan dolma her türlü ürünü kullandım, sonuç her zaman hüsran oldu. 5 ay evvel dermatoloğum Renovasy’den bahsetti. Hiç düşünmeden kabul ettim. Zaten sistemin teknolojisi falan oldukça dikkat dikkatimi çekmişti. Tedavimi belirtilen seanslarla tamamladım. Cildimdeki izler büyük ölçüde düzeldi. Zaman geçtikçe cilt teknolojisi de gelişiyor bu çok açık. Ben bu memnuniyetimi yakınlarıma tavsiye ettim ve ayrıca bu platformda da paylaşmak istedim. Bu tarz bir şikayetiniz varsa denemekte yarar var diyebilirim.
Banu Çelik Yaş: 35 İstanbul
Göz çevremdeki sorunlardan kurtulduğuma hala inanamıyorum! Sürekli olarak şikayetçi olduğum bu durumdan beni kurtardığı için çok mutluyum. Göz altındaki morartılarım göz çevresindeki çizgilerim artık mazide kaldı. Ürün biter korkusuyla göz kreminizi bu ay iki tane aldım. En sıkı müşteriniz olmaya şimdiden adayım.
Ebru Çağlar Yaş: 42 İstanbul
Geçtiğimiz sene kimyasal peeling yaptırmıştım. Bu sene ise doktorumun önerisi ile bio-COS yaptırdım. Aradaki fark teknolojinin ne kadar geliştiğini gösterir nitelikteydi. Sistem kimyasal peelingin olumlu tüm etkilerini ve fazlasını veriyor dahası uygulamada canınız yanmıyor. Hiç bir uygulama yaptırmamış gibi arkadaşlarınızla buluşabilmenizin konforu da cabası. Ne diyebilirim ki iyi ki bu sistemi akıl etmişler ve bizi o sıkıntıların tümünden kurtarmışlar.
Meryem Bulut Yaş: 28 İstanbul
Renovasy bio-COS ve cilt bakım ürünlerinin neredeyse tamamını kullanan biri olarak yorumları görünce yazmak istedim. biocos zaten cildin hasarlarını çözmeye yönelik özel bir uygulama, cilt bakım ürünleri de yine biocos gibi cildi iyileştirmeye yönelik ürünlerden oluşuyor. Yani sadece cilt bakım kremi ya da nemlendirici etkili anti-aging kremler gibi düşünülmemesi gerekir. Cildimde akne skarlarım vardı. Biocostan sonra doktorumun önerdiği ürünler de kullandım. Özellikle Vitamin C bambaşka bir teknoloji! Ürünlerin kullanımına hala devam ediyorum. Cildim pürüzsüz ve kusurlarından arındırılmış halde.
Ayça Atmaca Yaş: 26 İstanbul
Öncesi-Sonrası fotoğraflarını görüp o kadar da olmaz dediğim ürün cilt iksiri bio-COS cildimi tamamen yeniledi. Leke ve sivilcelerim artık tarihe karıştı. Cilt yapım dolayısıyla tedavi standartın üzerinde seyretmiş olsa da şuandaki sonuçtan çok memnunum!
Nergis Neşe Yaş: 31 Antalya
İlk defa bir markanın sayfasına girip yorum yazma ihtiyacı duydum. Tereddütle aldığım Renovasy Extreme Impact ürünüm tam anlamıyla bir harika… Ürünün satışı yapılırken bir çok etken madde içeriyor ve cildiniz için çok faydalı dendiğinde bu denli bir değişim ile karşılaşacağımı hiç tahmin etmemiştim. Beni bu marka ile buluşturan kliniğime de ayrıca çok teşekkür ederim.
Sabahat Öner Yaş: 39 Adana
Şimdiye kadar bir çok markanın cilt bakım ürünlerini kullanıp denedim. Uzun zamandır, aldığım ürünlerin içerikleri sebebiyle dermokozmetik olmasına özen gösteriyordum. Renovasy ise hem dermokozmetik ürün olmasından hem de biopeptid içermesinden dolayı ilgimi çekti. Bir kaç aydır Renovasy kullanıyorum ve diğer ürünlerimi rafa kaldırdım. Günde 2 defa Rejuvenating Cream kullanmam bile cildimin ışıldamasına ve sıkılaşmasına yardımcı oldu.
Meltem Kıraç Yaş: 28 İzmir
Yıkama jeliniz muhteşemmmmm! Göz makyajım dahil tüm makyajımı kolaylıkla temizlemesi bir yana cildimin yapısını da değiştirdi. İlk zamanlarda bu değişimin tesadüf olduğunu düşünsem de jelim bittiğinde öyle olmadığını anladım. Şimdi diğer ürünleri de kullanmaya başlayacağım. Eminim tüm ürün grubu bu kadar etkindir.
Ebru Dalgın Yaş: 41 İstanbul
Renovasy cilt bakım ürününü ilk olarak tester olarak denedim ve hemen almaya karar verdim. Yaklaşık iki aydır Silk Serum ve Exteme Impact Cream’i düzenli olarak kullanıyorum. Ürünlerin cilt üzerindeki etkisi anında hissediliyor, ürünler ciltte kolayca emiliyor ve cildi yumuşacık yapıyor. Memnuniyetimi yakın arkadaşlarımla da paylaştım, onlarında sıkı bir Renovasy kullanıcısı olması yakındır :)
Gizem Duranoğlu Yaş: 43 Adana
Şiddetle ürünlerin kombine şekilde kullanılması gerektiği söylenir, Renovasy ürünlerini kullandığımdan beri bu görüşe katılıyorum. Temizleyicisinden maskesine tüm ürünlerine sahibim. Cildinize değişim görmek istiyorsanız siz de mutlaka bu şekilde kullanın.
Nuran Koca Yaş: 52 İzmit
Renovasy ürünlerinin diğerler ürünlerle arasındaki farkını anlamam yaklaşık bir hafta sürdü. Ürünleri  hafta boyunca düzenli olarak kullandığımda cildimin temizlenmiş, nemlenmiş, gün geçtikçe parlamaya başladığını fark ettim. Her gün sanki daha da yenilemiş, pürüzsüz ve yumuşak bir cilt ile güne başlıyordum. Renovasy ürünleri artık benim için vazgeçilmez.
Cem Çolak Yaş: 41 Antalya
Hassas cilde sahipseniz mutlaka kullanın. Çünkü benimde cildim kuru ve oldukça hassas. Kremler cildimi kızartıyor ve kaşıntı yapıyordu. Eşim arkadaşının tavsiyesiyle Renovasy Silk Serum almıştı, bende denedim. Çok memnunum. Ürünlerin fiyatları ucuz sayılmaz ama kalitesi oldukça yüksek.
Tuna Parlak Yaş: 34 Adana
Ben 4 yıldır sivilce sorunu ile uğraşıyordum! İlaçlarda dahil her yöntemi denedim. Yüzüm pul pul oluyor, kuruyor fakat bir süre sonra sorun yeniden tekrar ediyordu. Hiç bir şekilde geçmeyeceğine inandığım ve umudumu kestiğim sırada Renovasy ile tanıştım. Son 6 aydır 3 haftada bir olmak üzere Biyodinamik Cilt Onarım Sisteminden yaptırıyorum. Aynı zamanda sivilce karşıtı cilt bakım ürünlerini de düzenli olarak kullanıyorum. Yüzüm kurumayı bırakın nemini bile kaybetmedi. Hem de aynı zamanda aynaya bile bakamadığım cildim sivilcelerden arındı. Bu gerçekten çok başarılı bir sistem!
Cansel Eraslan Yaş: 37 İstanbul
Ben markayı ilk olarak internette keşfettim. Aslında daha önce hiç duymadığım bir marka olduğu için ilk etapta güvenemedim. Daha sonra ürün içeriklerini araştırdım ve denemeye karar verdim. Şimdi ise sadece Renovasy kullanıyorum. Ne kadar doğru bir tercih yaptığımı ise cildimde görebiliyorum. Renovasy ailesine teşekkür ederim…
Armağan Urak Yaş: 41 Bursa
Renovasy Biyodinamik cilt yenileme işlemini cilt sorunu olanlar mutlaka denemeli. Benim hiperpigmentasyon sorunum vardı. Doktorum cildimi analiz ettikten sonra Renovasy’e ait Element’lerden cildime uygun bir karışım hazırladı. Yani bu peelingin standart bir uygulaması yok  uygulama tamamen kişiye özel. Bir diğer güzel tarafı karışımın içinde asitler de olmasına karşın acı hissetmiyorsunuz. Sonuç ise tek kelimeyle olağanüstü…
Ayça Berak Yaş: 32 Ankara
Yakın arkadaşımın ısrarlarıyla Renovasy Biyodinamik Cilt Onarım Sistemi uygulamasını yaptırdım. Benim cildimde yoğun bir akne sorunu vardı. Uygulamayı 4 seans yaptırdım ve sonuçları bir harika! Cildimin yapısı iyileşti ve akne sorunum neredeyse bitti. Daha önce kimyasal peeling yaptırmıştım, oldukça acılı bir işlemdi ve sonrasında cildimde kalan kızarıklık rahatsız ediciydi. Renovasy’de ne uygulamada ne de uygulama sonrasında öyle bir sorun yaşamadım! İtiraf etmeliyim ki bunca zaman bu peelingten nasıl haberim olmamış diye baya üzüldüm!
Serpil Uzun Yaş: 49 İstanbul
Renovasy ürünler normal dermokozmetik ürünlerden çok farklı. Ben ürünlerin ilk önce testerını denemiştim. Tester bittiğinde ise ilk işim ürünü almak oldu. Cleansing Gel, Vitamin C Power Touch ve Anti-Aging Mask şuan için kullandığım Renovasy ürünleri. Bir kaç hafta kullandığınızda burada yazılanlara hak vereceğinizden eminim.
Duygu Bektaş Yaş: 35 Bursa
Doğumdan sonra cildimde lekeler oluştu, bildiğim kadarıyla doğum yapan bir çok kadın leke sorunundan şikayetçi. Renovasy Biyodinamik Cilt Onarım Sistemi’ni 3 seans yaptırdım ve çok faydasını gördüm. Şuanda aynı sorunu yaşayan herkese tavsiye ediyorum.
İrem Hasoğlu Yaş: 30 İstanbul
Renovasy Anti-Aging Mask ürününü anneme almıştım, o çok memnun kaldı. Benim ise gözaltı morluklarımdan şikayetim vardı. Dermotoloğum bana da Renovasy Eyes Contour Cream’i önerdi. Gerçekten kısa zaman olmasına rağmen morluk ve şişliklerimden eser kalmadı.
Derya Şenol Yaş: 47 Manisa
Renovasy ürünlerine Rejuvenating Cream ve Serum’u kullanarak başladım. Aslında markanın ürünleri hakkında çok bilgim yoktu merak edip alanlar arasındayım diyebilirim. Şuanda ise iyi ki almışım diyorum. Cildimin sıkılaştığını ve canlandığını çok net söyleyebilirim!Bir dermokozmetik ürünün bu kadar yararlı olabileceğini asla düşünmezdim.
Melike Erden Yaş: 32 İstanbul
Tavsiye üzerine kısa zaman önce kullanmaya başladığım Renovasy cilt bakım ürünlerinin cildimde yarattığı etkiye hayran kaldım. Renovasy sayesinde bir çok yöntem ve ürün denememe rağmen kurtulamadığım sivilce izlerimde gözle görülür bir azalma oldu.
Serpil Kara Yaş: 44 Ankara
Çevremdekilerin cildime bakar bakmaz değişimi fark edebilmeleri muhteşem bir duygu! Buna kısaca Renovasy farkı diyebiliriz…
Tuğçe Solmaz Yaş: 34 İstanbul
Renovasy Biyodinamik Cilt Onarım Sistemi’ni ilk yaptırdığım andan itibaren cildimin sıkılaştığını ve yenilendiğini hissettim.
Saliha Yurdagel Yaş: 40 İzmir
Güneş sonrası cildimde oluşan lekelenmelerden oldukça rahatsızdım ve doktorum Renovasy Biyodinamik Cilt Onarım Sistemi ile tedavi olabileceğimi söyledi. Sadece 2 defa uygulama yaptırmama rağmen lekelerimin rengi açılmaya başladı. Tedaviye halen devam ediyorum. Bu sorunu yaşayanların uygulamayı yaptırmalarını kesinlikle tavsiye ederim.

SOMON DNA AŞISI Pİ SYSTEM

 

 

 

Ebru Demirköy  Sözen Yaş: 51 Adana
Yüzümde bir kaç senedir beliren ciddi sarkmalar mevcuttu. Dolgu yaptırmak için doktoruma başvurduğumda bana Pİ System’i de yaptırıp bu ilerlemeyi durdurabileceğimi söyledi. Bu sistemin hem cilt kalitemi arttırıp yaşlanmaya karşı cilt yapımı kuvvetlendireceğini hem de oluşan sarkmaların toparlanmasına katkıda bulunacağını belirtti. Dolgu uygulamam sonrası Pİ System’i de yaptırdım. Cildim gençliğimdeki gibi nemine ve parlaklığına kavuştu. Aynı zamanda sarkmalarımda büyük ölçüde toparlandı diyebilirim. Keşke daha önceden bu uygulamadan haberim olsaydı belki o zaman dolguya ihtiyaç duymadan da sarkmalarımı kontrol altına alabilirdim.

Nilay Sözen Yaş: 32 Ankara
Cildimdeki akne skarlarından çok şikayetçiydim bu sebeple doktora başvurdum. Bir kombine tedavi uygulayıp bu sorundan kurtulabileceğimi ilettiler. 8 seanslık bir tedavi sürecim oldu. Tedavide hem Renovasy maskesi hem de somon DNA aşısı olan Plinest body ürünü kullanıldı. O cildimin pürüzlü ve çirkin görüntüsü çok kısa bir süre içinde düzeldi. Makyajla bile pürüzlerini kapatamadığım yüzüm artık makyajsız haliyle de sağlıklı gözüküyor. Doktorum cildimin zamanla daha da düzeleceğini söylüyor. Beklentilerimi karşılayan bir tedavi olduğunu söyleyebilirim. Sizin de böyle bir sıkıntınız varsa bu tedavi kombinesini kesinlikle öneririm.

Tansel Özerk Yaş: 44 İstanbul
Bu sistemi ilk olarak en yakın arkadaşım uygulatmıştı. Cildinin parlaması ve sağlıklı duruşunu görünce hemen beni de doktoruna götürmesini istedim. Seanslarımı tamamladım ve cilt yapımın geliştiğini aynada çok net olarak görüyorum! Zaten beni gören herkes de yüzümdeki gençleşmeyi fark ediyor ve ne kullandığımı soruyor. Aşırı memnunum.

Günnur Coşkun Yaş: 29 İstanbul
Gözaltımdaki beni bakımsız ve yorgun gösteren morluklardan o kadar rahatsızdım ki denemediğim yol kalmamıştı. Geçtiğimiz ay somon dnasını da denedim. İki seansı tamamladım sonuncusu kaldı. Şuanda göz altım o kadar iyi durumdaki doktoruma son seansı yaptırmasam olur mu diye sordum:) Son seanstan sonra sanıyorum bir daha sonsuza kadar bu sorunla yüzleşmek zorunda kalmayacağım. 

Neslihan Tekin Yaş: 50 Ankara
Uzun zamandır takip ettiğim medikal estetik hekiminin sonunda kapısını çaldığımda bana cildim için yapılması gerekenlerle ilgili bir reçete çıkardı. 1 yıl içinde çeşitli uygulamalar yaptırdım. Diğer uygulamalar bir yana somon aşısı cildime çok fayda sağladı. Cildimin toparlandığını gün ve gün gördüm. Bu uygulama 30 yaşından sonra mutlaka yaptırması gereken bir uygulama!

Sertap Kahraman Yaş: 47 Bursa
Cildim bir süredir canlılığını yitirip matlaşmıştı. Cildimin eski parlaklığına kavuşması için doktorum Pİ System yaptırmamı tavsiye etti. Klinikte bu sistemi yaptıran kişilerin yorumlarını da dinledim herkes çok memnundu. Bazı ciltlere 3 seans yapılıyormuş ancak benim cildim çok nemsiz olduğu için 4 seans yapıldı. Uygulama yapılan her seanstan sonra çevremde aynı tepki vardı: “Yüzünde bir güzellik var!” Bu tepkiler ve aynadaki yüzüm beni fazlasıyla mutlu etti. 

Ferda Kural Yaş: 33 İstanbul
Siteyi incelerken yorumları okudum. Sistem hakkında araştırma yapmış olmama rağmen yorumlar sonrası net olarak yaptırmaya karar verdim. Cilt yüzeyimdeki gözenekler açık ve rahatsız ediciydi, ben Pİ System’i bu sebeple yaptırdım. Uygulamanın 4. ve son seansını tamamlayınca deneyimimi bende paylaşmalıyım gibi hissettim. Bu tarz bir sorun yaşıyorsanız mutlaka yaptırın. O açık gözeneklerin çirkin görüntüsünden eser kalmadı. Ayrıca doktorum zaman geçtikçe cildimin daha da pürüzsüz ve iyi bir görüntüsü olacağını söyledi. 

Songül Dinçkol Yaş: 49 İstanbul
Uygulamaya karşı merakımdan dolayı 4 ay önce yaptırdım. Bir defa mucize beklenmemesi gerekiyor. Kırışıklıklarınızın tamamen açılmasını bir anda 10-15 yaş gençleşmeyi de beklemeyin hayal kırıklığına uğrarsınız. Ne yapıyor derseniz cildinizin kalitesini ciddi biçimde geliştiriyor. Esnekliğini artırıyor, sağlıklı bir parlaklık veriyor. Ancak dolgu maddesi olmadığı için derin kırışıklıkların yok olmasını sağlamıyor. Genç bir görünüm ortaya çıkarmasının nedeni ise yüzde sağladığı o canlı ve berrak görünüm. İnce kırışıklıklarda ise işe yaradığını söylemek gerek!

Seniha Durukan Yaş: 48 İstanbul
Pİ System’in reklamlarına televizyon ve dergilerde yeni yeni görmeye başladım.  Ben uygulamayı geçtiğimiz sene yaptırmıştım. Yorumlara göz attığımda bu kadar eski bir kullanıcı olmadığını gördüğüm için yazıyorum. 1 yılı aşkın bir sure geçmesine rağmen ürün etkinliğinden çok bir şey kaybetmiyor.  Doktorum yılda bir tekrar etmemi söylemişti ama henüz cildimin ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum. 

İdil Demir Yaş: 37 İstanbul
Tatile çıkmadan önce Pİ System yaptırarak cildimin UV hasarından korunacağına dair bir makale okumuştum. Güneşin cilde ne kadar yoğun bir zararı olduğunun farkındayım. Özellikle cildi erken yaşlandırıyor olması çok büyük bir sorun. O sebeple Pİ System yaptırdım. Tatil boyunca cildim ışıl ışıl parlıyordu. Bunun yanı sıra güneşe karşı korunuyor olması da cabası. Bence Pİ System cildine önem veren herkesin mutlaka yaptırması gereken özel bir uygulama.

Nazlı Selvi Yaş: 44 İstanbul
İnsanların bu tarz uygulamalardan beklentileri çok yüksek. Ben yakın bir arkadaşımla birlikte Pİ System yaptırdım. Arkadaşım uygulamadan sonra derin çizgilerinin dahi açılacağı fikrine kapıldığı için uygulama sonunda pek tatmin olamadı. Ancak uygulama benim beklentilerimi fazlasıyla karşıladı. Sonuçta bunun bir dolgu olmadığının farkındaydım. Cildim on yıl önceki parlaklığına kavuştu, nemi arttı, ince çizgilerimde dahi açılma var. Ayrıca yaşlanmaya karşı cildimin kalitesinin arttığını da biliyorum. Bu kadarı yeterde artar bile.

Meral Saran Yaş: 38 İstanbul
Esnekliğini günden güne kaybeden cildim için doktorum Pİ System yaptırmamı söyledi. Ayrıca uygulamayla cildimin matlığının da çözüleceğini ve gençliğinin korunacağını belirtti. O hafta ilk seansı yaptırdım. İlk seansta cildimin aydınlandığını ve iyileştiğini gördüm. Aşırı memnun kaldım. Eşimin de cildimdeki düzelmeyi fark etmesi beni daha da sevindirdi. Henüz seanslarım tamamlanmadı ama şuanda bile ince çizgilerim açıldı ve cildimin esnekliği arttı. 

Seval Birinci Yaş: 47 Adana
Maalesef zamanı durdurmak mümkün olmuyor. Ve zaman geçtikçe yüzümüzün görüntüsü değişiyor. Sağlıklı yaş almakla ilgili bir yazı okuduktan sonra bu uygulamayı yaptırmaya karar verdim. Uygulamayı yaptırırken cildime iyi geleceğine o kadar inandım ki sonuçlardan hiç kuşku duymadım. İlk seanstan itibaren de düşündüğüm gibi de oldu. Aynadaki yüzüme baktıkça cilt sağlığının ne kadar önemli olduğunu görebiliyorum.

Ayla Burhan Yaş: 49 İstanbul
Bu yaşıma kadar hiç bir uygulama yaptırmamış olmama rağmen cildim oldukça iyi durumdaydı. Sistemi sadece cilt kalitemi kaybetmemek ve cilt esnekliğimi desteklemek amacıyla yaptırmak istedim. Diğer uygulamalar görüntüyü değiştirdiği için sıcak bakmıyordum. Somonun ilk seansında bile cildimin iyileşmesini fark ettim, bittiğinde tam istediğim gibi olmuştu. Sistemi tamamlayalı 4 ay oluyor ve etkisi azalacağına gün geçtikçe artıyor.

Esin Türker Yaş: 57 İstanbul
Uygulamayı geçen sene yaptırdım. Sanırım ilk deneyenlerden biriyimdir. Benim yüzümdeki gelişimi ve iyileşmeyi gören çok kişi bu uygulamayı yaptırdı. Bence bir ürünün devamlılığının gelmesinin asıl sebebi ürünü kullanan kişilerde yarattığı memnuniyet ve ürünün başarılı sonuçlarının görülebilir olmasıdır. 

Münevver Sadık Yaş: 54 Ankara
Uygulamayı geçen sene yaptırdım. Sanırım ilk deneyenlerden biriyimdir. Benim yüzümdeki gelişimi ve iyileşmeyi gören çok kişi bu uygulamayı yaptırdı. Bence bir ürünün devamlılığının gelmesinin asıl sebebi ürünü kullanan kişilerde yarattığı memnuniyet ve ürünün başarılı sonuçlarının görülebilir olmasıdır. 

Zehra Tunahan Yaş: 39 İstanbul
Göz altlarımdaki koyu halkalardan dolayı çok sıkıntı yaşadım. Ne denersem deneyeyim geçmedi. Sürekli kapatıcı kullanmak zorunda kalıyordum. Bu ürünlerde göz çevremin erken kırışmasına neden oldu. Gözaltlarıma somon yaptırdım. Çok fayda sağlayacağına inanmasam da yine de denedim. İyi ki doktorumu dinleyip denemişim. Sonuçlar bir harika! 

Aylin Kurtuluş Yaş: 47 İstanbul
Yaşıma göre maalesef cildim daha yaşlı duruyordu. Cildimde ton farklılıkları ve sarkmalar ortaya çıkmıştı. Bu sebeple Somon DNA Aşısını yaptırdım. Cildimdeki ton farklılıkları ve lekelerde büyük ölçüde düzelme oldu, artık fondöteniz çıkabileceğim kadar aydınlık ve pürüzsüz bir cildim var. Aynı zamanda cilt esnekliğimde düzeldi ve beklentilerimi karşılayan bir uygulama oldu.

Rüveyda Öner Yaş: 51 Ankara
Yüzüm elastikiyet kaybından dolayı sarkmaya başlamıştı. Bu sebeple neler yaptırabileceğimi araştırırken Somon DNA Aşısı’nı keşfettim. Ankara’da da yapan kliniklerin oldukça iyi yerler olduğunu görünce karar verip yaptırdım. Tüm kürü tamamladım ve cildim şuan çok sağlıklı görünüyor. Çevremdekiler farkı hemen anladılar. Şimdilerde arkadaşlarıma da tavsiye ediyorum.

Çiğdem Kutlu Yaş: 33 İstanbul
Yirmili yaşlarımın sonuna doğru cildimde matlaşma ve ince kırışıklıkların başladığını fark ettim.  Makyajla dahi eski parlaklığı ve sağlığı kalmamıştı. Ne yapmam gerekir diye düşünürken doktorum Pİ System ile cilt parlaklığımı geri kazanabileceğimi anlattı. 30’lu yaşlar için uygun olan genç cilt forumunu uygulattım. 3 seans yaptırdım ve sonuç tek kelimeyle muhteşem. Cildim sağlıklı ve ince çizgilerim artık görülmüyor, gerçekten çok mutluyum.

Ayfer Bilgin Yaş: 43 İstanbul
Uygulamayı yaptırmadan önce bir çok klinik ile görüştüm. Yine Somon DNA Aşısı diyerek ucuza farklı ürünler sunanlar oldu ama cildime yaptıracağım bir uygulama için ucuzluğundan çok güvenilirliğine ve etkinliğine önem verdim. Etilerde gittiğim klinik Pİ System’i anlattı ve tereddütsüz kabul ettim. Uygulama sonrası ürün tüm beklentilerimi karşıladı. Önerim bir işlem yaptırmadan önce ürünün ve sistemin iyi anlaşılmasıdır.

Seda Varlık Yaş: 39 İstanbul
Cildin yaşlılığın getirisi olan olumsuzluklara karşı direnç kazanması ve gergin parlak bir görünüme sahip olması için mutlaka denemesi gereken bit sistem. Cildin onarılmasını ve yenilenmesini sağlıyor. Uygulamayı yaptırdığım klinikte neredeyse herkes birbirlerinden görerek gelmiş ve yaptırmışlar. Somonu yaptırıp da memnun kalmayan kimseyi görmedim. 

Dilek Tamer Yaş: 39 İstanbul
Uygulamayı ilk yaptıran annemdi. O bu tarz şeylere çok meraklıdır. Çok farklı şeyler denemesine rağmen ben hiç bir uygulamasında ciddi bir iyileşme göremediğim için heves etmedim. Ancak Pİ System’i yaptırdığında  cilt kalitesindeki iyileşmeye gün ve gün şahit oldum. Bir cesaretle uygulamayı yaptırdım. Göz kenarımdaki çizgiler açıldı, gözeneklerim küçüldü, cildime bir aydınlanma geldi. Cildinin kalitesini artırmak isteyenlere tavsiye ederim.

Selma Uluş Yaş: 61 İstanbul
Tedaviye karar verdiğimde çevremde kimseye konudan bahsetmedim. Ancak tedavinin ilk seansından sonra kızım anında etkinin farkına vardı. Cildimin gerginleştiğini ifademin gençleştiğini söyledi. Hatta kullandığım kremleri takip eder oldu. Öyle ki cildim her gün sanki bir önceki günden daha iyi görünmeye başlıyordu. Tedavi bittiğinde kızım bu gençleşmenin sebebini ısrarla sordu, söyledim. Geçtiğimiz gün oda yaptırmaya başladı. Oda benim gibi şuan sonuçtan çok memnun.

Banu Çalışkan Yaş: 55 Ankara
Bende maalesef yaşlılık sonrası yapılan ameliyatlardan çekinenlerdenim. O yüzden cildime her zaman iyi bakarım. Ancak yaşlanmayı sadece kremlerle ve iyi bakımla önleyemeyeceğimin de farkındaydım. Pİ System’i uygulatmamın asıl sebebi buydu. Olduğum yaşta ancak güzel bir cilt görüntüsüne sahip olmak ve cildimi yaşlanmaya karşı korumak. Şuanda tedavimi tamamlayalı 3 ay oluyor ve ne kadar doğru bir karar verdiğimi her aynaya baktığımda görüyorum. 

Türkan Başarır Yaş: 44 İstanbul
Bende maalesef yaşlılık sonrası yapılan ameliyatlardan çekinenlerdenim. O yüzden cildime her zaman iyi bakarım. Ancak yaşlanmayı sadece kremlerle ve iyi bakımla önleyemeyeceğimin de farkındaydım. Pİ System’i uygulatmamın asıl sebebi buydu. Olduğum yaşta ancak güzel bir cilt görüntüsüne sahip olmak ve cildimi yaşlanmaya karşı korumak. Şuanda tedavimi tamamlayalı 3 ay oluyor ve ne kadar doğru bir karar verdiğimi her aynaya baktığımda görüyorum. 

Meryem Göksu Yaş: 39 Ankara
2. seansım bitti. Söyleyecek söz bulamıyorum. Yönlendiren doktoruma, sistemi geliştirenlere ve bizimle buluşturanlara defalarca kez teşekkürler!

Sevde Önalan Yaş: 51 İstanbul
İnanın hiç bir şey için geç değil! Benim bir kaç sene içinde aniden kırışıklıklarım arttı, yüzüm çöktü eski formunu kaybetti. Ne  yapacağımı şaşırdım. Dolguya da karşı biri olduğum için bunlarla yaşamak zorundayım gibi düşündüm ve gerçekten kabus gibiydi. Ama doktorum somon gerçeği ile tanışmamı sağladı. Şuan net olarak ifade edebilirim ki cilt yaşım 8 yıl önceye gitti. Benden on yaş ufak olan kız kardeşimin cildinden bile daha gergin ve sağlıklı bir cilde sahibim. 

Arzu Atalan Yaş: 47 Ankara
Herkesin dilinde bir somon dna aşısıdır gidiyordu. Tamamen meraktan doktoruma danıştım, oda yapıyormuş. Tavsiye edince tedaviye başladım. İlk etapta alerji olacağımdan korktum ama öyle bir riskin olmadığını belirttiler. Uygulamadan sonar cildim sıkılaştı, yeni yeni belirmeye başlayan sarkmaların toparlandı. Kırışıklıklarımda gözle görülür biçimde düzeldi. Düşünenler varsa gönül rahatlığıyla yaptırsınlar.

Ayşen Küçük Yaş: 34 İstanbul
Cildim bir süredir mat ve cansızdı. Makyaj yapmak bile cildimin eski enerjisini yansıtmıyordu. Yaşım itibariyle cildime yapılacak uygulamalardan da çok çekiniyordum. Ancak doktorum Pİ System’i anlatıp içimi rahatlatınca yaptırmak istedim. Cildime yeniden hayat geldi. Çok mutlu ve iyi hissediyorum. Zaten doktorumda milyon defa teşekkür ettim:)

Meltem Üstüntaş Yaş: 49 Bursa
Çok popüler bir sistem olduğundan bir süredir dikkatimi çekiyordu. Devamlı olarak gittiğim klinikte de uygulamanın yapıldığını görünce hemen yaptırdım. Uygulamanın ilk seansından sonra ertesi gün cildimin nemlendiğini ve canlandığını hissettim. Sanki her gün biraz daha canlanıyor ve parlaklık kazanıyor. Kademeli olarak cildiniz iyileşecek dedikleri tam olarak buymuş meğer. 3 kere daha uygulatacağım ve sonucu şimdiden merak ediyorum.

Meryem Birinci Yaş: 45 İstanbul
Uygulamanın 3. seansını yaptırdım ve adeta aydınlandım! Cildim ışıl ışıl, gergin ve tazelenmiş bir halde. İtiraf etmeliyim ki ilk etapta alerjik bir bünyeye sahip olduğum için çok korkum. Ama doktorum Pİ System’in piyasadaki diğer ürünlerden farklı olduğunu ve alerji riskinin çok düşük olduğunu söyleyince biraz rahatladım. Uygulama esnasında ve sonrasında hiç bir sorun yaşamadım. Cilt yapım baya güçlendi, otuzlu yaşlarımda dahi bu kadar iyi bir cildim olduğunu hatırlamıyorum. Değişimi herkes fark ediyor ve ben de bunun tadını çıkarıyorum:)

Nermin Küçük Yaş: 51 İstanbul
Benim şikayetim yüzümdeki esneklik sorunuydu. Yanaklarım ve çene bölgemde yüz şeklimi etkileyecek kadar ciddi bir elastikiyet kaybı vardı. Bu sebeple cildim sarkmaya başlamıştı. Doktora gittim çok ciddi bir işlem yapılacağını düşünüyordum ancak Somon DNA Aşısı ile sorunun düzelebileceğini söylediler. Deri altına incecik iğne ile yapılan bir işlem hem çok acıtmıyor hem de seanslar kısa sürüyor. 15 gün aralıklarla 4 seans yaptırdım. Cilt sıkılığım önemli ölçüde arttı. Bu kadar işe yarayacağını sanmıyordum. Etkinlik koruma programını da yaptıracağım. Bu sayede uygulama kalıcılığını sağlamış olacakmışım. Çok etkili bir sistem ve kesinlikle tanıdıklarıma tavsiye ederim.

Sevilay Tuna Yaş: 34 İstanbul
Bilinmesi gereken en önemli şey bu yöntemi kırışıp buluşmadan önce yaptırmak gerektiğidir! Çünkü ilk etapta anlaşılmıyor ama bu bir dolgu değil yaşlanmaya karşı yaptırılan bir koruma yöntemidir. Yaptırmadan önce herkes bana tepki verdi ve cildimde kırışıklık olmadığı halde neden yaptırdığımı sordu. Özellikle yazıyorum çünkü cidden sistemi anlayamayanlar var! Somon DNA sistemi sayesinde cildinizi yaşlanmaya karşı güçlendirirsiniz. Yani ilerleyen yaşlarda meydana gelecek kırışıklık ya da sarkmaları önlemiş olursunuz. Zaten sistem genç ciltler için farklı bir ürün daha sunuyor. 30’dan sonra rahatlıkla yaptırabilirsiniz. 

Hamide Türkyılmaz Yaş: 39 Adana
İki yakın arkadaşım birer ay arayla Pİ System yaptırdı. Benim için çok muazzam bir deneyim oldu. Tüm gelişimi an ve an gözlemleme fırsatı yakaladım. Günden güne ciltlerinin nasıl değiştiğine şahit oldum. Onlar tedavilerini bitirdi ve şahane görünüyorlar. Ciltleri o kadar sağlıklı, gergin ve parlak duyuyor ki bence makyaj yapmalarına bile gerek kalmadı. Bu hafta bende tedaviye başlayacağım ve bu defa kendi cildimdeki değişimi deneyimleyip yorumlarımı paylaşacağım:)

Dilek Engin Yaş: 43 İzmir
Cildinizden memnun değilseniz ve artık yaşlanmaya başladığınızı hissediyorsanız hiç tereddüt etmeden Somon DNA’sı deneyin derim! İnsanların dolgu ya da botox gibi yöntemlere karşı olmasını anlıyorum çünkü bende bu gibi yöntemlerin bilinçsizce yaptırıldığında doğallığı bozduğunu düşünüyorum. Ama bu sistem tamamen cildin ihtiyacına yönelik olarak yapılıyor. Her sene yaştan dolayı cilt yapısı bozuluyor. Bu sistemle cilt yapısı desteklenip düzene sokuluyor. Hem yüzünüzde ifadeyi bozan bir durum da meydana gelmiyor. Ben 3 seans yaptırdım ve cildim kendine geldi. On sene önceki cilt kalitemi geri kazandım ve fazlasıyla memnun kaldım. Herkese ürünü anlatıyorum ve yaptırmaları için teşvik ediyorum. 

Esra Özer Yaş: 38 İstanbul
Tanıdık tanımadık herkese Somon DNA Aşısı yaptırın diyorum. O kadar memnun kaldım ki Pİ System’i yaptırdığımdan bu yana cildime krem sürme ihtiyacı bile duymuyorum. Cilt için nemin ne anlama geldiğini anladım. Kırışıklıklarım düzeldi, cildimde sinir bozucu açıklıktaki gözeneklerim tamamen kapandı. Cildim pürüzsüz ve aydınlık bir hal aldı. Doktoruma bu sistemle beni tanıştırdığı için defalarca teşekkür ederim. 

Emel Fidanlı Yaş: 53 Adana
Tedavimi tamamlayalı 2 ay oluyor. Bir süredir görüşmediğim arkadaşlarım yüzüme uzun uzun bakıp bi güzellik gelmiş sana gençleşmişsin dediklerinde sevinçten dört köşe oluyorum. Aslında Somon DNA Aşısını anlatmak için zamanı geriye almak sözü tam oturmuşJ Cilt yaşım resmen geriye gitti ve her geçen gün daha da iyi gözüküyor. Yerçekimine karşı koyduğumu hissediyorum. Koruma tedavisini de mutlaka yaptıracağım!

Serenay Yılmaz Yaş: 37 İzmir
Pİ System’i yakın arkadaşımın ısrarı üzerine denemeye karar verdim. Bir süredir cildimde yoğun nem kaybı ve buna bağlı olarak matlaşma oluşmuştu. Yaşlanmaya başladığımı hissediyordum. Ama açıkçası iğneli bir yöntem beni korkutuyordu. Ama hiç korktuğum gibi olmadı ve cildim beklentilerimde üstüne bir yenilenmeye uğradı. Nemine kavuşması bir yana sıkılaşması ve ışıl ışıl parlaması da görünüşümü bir anda farklılaştırdı. 

Tülin Güneş Yaş: 54 İstanbul
Gençleşme süreci eskiden olduğu gibi yapaylıkla doğru orantılı değil. Eskiden birisi gençleşmek için bir işlem yaptırdığında bunu yüz metre öteden anlayabilirdiniz. Şimdi ise geliştirilen tüm sistemler doğal görüntüyü korumak ve iyileştirmek üzerine yapılıyor. Somon DNA Aşısı da bana göre bu doğrultuda geliştirilen en iyi örneklerin başında geliyor. Sistemi geçen sene uygulattım ve çok memnun kaldım. O zamanlar şuanda olduğu gibi çok fazla bilinmiyordu. Sistemin bence bu kadar popüler olmasının en asıl sebebi deneyenlerin memnun kalması ve çevrelerindekilerin bu değişikliğe şahit olmalarıdır.

Zeliha Turan Yaş: 48 İstanbul
Reklamlarda ne okuyorsanız tamamen gerçek J Her gün bir önceki günden daha ışıltılı ve daha da canlı bir cilt açığa çıkıyor. Tedavi seanslarım yeni bitti ve son derece memnun kaldım. Tanıdığım herkese anlatıyorum ve zaten yüzüme baktıklarında da farkı görebiliyorlar. Doğallığımdan hiç bir şey kaybetmediğim için de ayrıca mutluyum.

Başak Demirci Yaş: 39 İstanbul
Somon DNA’sı uygulamasını son dönemde çok duydum, doktoruma danışıp yararlı olup olmayacağı konusunda görüşünü aldım. Yüzüm için 4 seansın yeterli olacağını ve sağlıklı yaş almam konusunda mutlaka başvurmam gereken bir yöntem olduğunu söyledi. Zaten dolguyla şişen yüzler görmekten bıktık. Yaşlanmaya karşı önlem alıp dolgudan sakınmak en doğrusu diye düşündüm ve yaptırmaya başladım.  2. seansım bitti. Cildimin sıkılığı arttı, gözeneklerim sıkılaştı. Resmen cildim gün geçtikçe kendini yeniliyor gibi. Çevremdeki herkes değişimin farkında. 4. Seanstan sonra eminim çok tatminkar bir sonuç ortaya çıkacak. Yapılan haberlerin hakkını vermek lazım ürün bir harika!

Selda Koçak Yaş: 30 İstanbul
Cilt yapımın zamanla bozulduğunu ve göz kenarlarımdaki kırışıkların belirmeye başladığını fark edince hemen doktoruma koştum. Somon DNA’sı ile cilt kalitemin artacağını ve cildimin yaşlanmaya karşı güçleneceğini söyledi. Önerilen kürü tamamladım. Şimdi ise beni gören bütün arkdaşlarım cildimdeki ışıltıyı ve cildimin artan kalitesini fark ediyor. Çok memnun kaldığımı söyleyebilirim. Tüm arkdaşlarıma tavsiye ettim.

 

Özlem Demirbaş Yaş: 36 İstanbul

Dekolte bölgemde kırışıklıklar ve cildimde yoğun bir nemsizlik vardı. Uygulamadan sonra sonuçlar beni fazlasıyla tatmin etti. Dekolte bölgemdeki kırışıklıklar açıldı. Cildimdeki nemsizlik giderildi ve nemlenen cildim aydınlandı. Beklentilerimi karşıladığı için bu sistemi kullanmaya devam edeceğim. Çevremdeki tüm tanıdıklarıma da tavsiye ediyorum.


Ebru Gültekin Yaş: 45 İstanbul
Göz altlarımdaki şişlik ve morluklar beni gün geçtikçe daha fazla rahatsız etmeye başlamıştı. Makyajsız sokağa çıkamaz hale geldiğimde ise doktora gitmeye karar verdim. Somon DNA Aşısı protokolü uygulattım 2. seanstan itibaren göz altlarımdaki koyu renk halkalar kayboldu. Gün geçtikçe çok daha iyi gözüküyorum. Herkese tavsiye ederim!

Demet Tufan Yaş: 46 İstanbul
Dolgu yaptırmayı hiç düşünmeyen ve ifademin değişmesinden fazlasıyla korkan biriyimdir. Bu sistemi yaptırmaya karar vermemin asıl sebebi de buydu. Somon DNA Aşısı ile böyle bir sorun yaşamayacağım ve gençliğime kavuşacağım konusunda beni ikna eden doktoruma çok teşekkür ederim. Çevremdeki herkes yüzüme bakıp sen yüzüne ne yaptın sorusunu sorar oldu. İfadem aynı ama cildim 10 yıl önceki kadar gergin, sağlıklı ve ışıl ışıl..

Sinem Çelik Yaş: 46 Adana

Kırışıklıklarım ve solgun cildim, olduğumdan daha yaşlı görünmeme sebep oluyordu. Doktorum cildimin nemini kaybetmesinden dolayı bu sonuçların ortaya çıktığını ve Somon DNA Aşısı’nın cildime faydalı olacağını söyledi. Ürünü 6 ay önce yaptırdım. Cilt elastikiyetim arttı, cildim nemini geri kazandı. Şuan çok daha aydınlık ve sağlıklı bir cildim var ve gerçekten çok memnunum.

Gizem Durmaz Yaş: 28 Ankara

Akne skarlarımdan çok şikayetçiydim. Bunu yanı sıra cildimde gözeneklerle ilgili de sorunum vardı. İki üç yıl içinde bir çok farklı yöntem denedim, hafif düzeyde iyileşme oldu ama tam anlamıyla memnun kaldığım bir yöntem yoktu. En son Pİ System tedavisi uygulattım. Yöntem akne skarlarında çok etkili, bu sorunu yaşıyorsanız mutlaka denemenizi öneririm.