open-close

Renovasy Vitamin C Power Touch

Daha sağlıklı ve daha iyi görünen bir cildi ortaya çıkarın

• Yüksek konsantrasyonda C vitamini molekülleri içerir
• Cildi serbest radikallere karşı korur
• Cilt görüntüsünü tamamen düzgünleştirir

Renovasy Vitamin C Power Touch, yüksek konsantrasyonda C vitamini molekülleri içeren enkapsüle nano teknolojik formüle sahiptir. Cildi serbest radikallere karşı korur. İçeriğindeki güçlü antioksidan sebebiyle cilt görüntüsünü tamamen pürüzsüzleştirir ve doğal bir aydınlanma sağlar. Ciltte hızla emilen bu formülasyon; ince çizgileri, lekeleri ve enflamasyonu azaltır. UVA ve UVB ışınlarına karşı koruma sağlar. Bu sayede cildin gençleşmiş görünmesine yardımcı olur.

Enkapsüle edilmiş formülü sayesinde toz halinde bulunan Renovasy Vitamin C Power Touch, uygulama alanında kreme dönüşerek hedef alanlara kolayca ulaşım sağlar.

Kullanım Şekli

Cleansing Gel ile temizlenmiş cilt yüzeyindeki hedef bölgeye küçük bir miktar dökülerek uygulanır. Cilt yüzeyinde tamamen abzorbe olana kadar nazikçe masaj yapılır. Maksimum sonuç için sabah ve akşam düzenli kullanım önerilir. Krem, Renovasy F.I.T Peel’den sonra düzenli olarak kullanıldığında, cilt yenilenmesini maksimuma çıkarır ve gözle görülür bir cilt iyileştirilmesi sağlanır.

Detaylı bilgi için Renovasy web sitesini ziyaret edebilirsiniz > www.renovasy.com

SATIN-AL-1