open-close

Renovasy F.I.T Peel

Renovasy F.I.T Peel Nedir?

İçeriğinde hücresel büyüme faktörleri ve güçlü antioksidanlar barındıran F.I.T Peel, tüm cilt tipleri için ayrı ayrı gerçekleştirilen çalışmalar sonucu; cilt sorunlarını gidermek ve cilt kalitesini artırmak için üretilmiştir. Bilimsel olarak formüle edilmiş farklı içerikli ürünler, dermal yenileme sağlayarak, hücrelerin onarımı ve yeniden aktivasyonunu hızlı bir şekilde gerçekleştirir ve cilde ihtiyacı olan yoğun bakımı sağlar. Renovasy inovatif teknolojisi sayesinde topikal tedavilerde şimdiye kadar hiç görülmemiş yenileme etkileri başarılabilmektedir. Bu sistem sadece profesyoneller tarafından uygulanabilmektedir. Ürünlerin içeriğinde bulunan asitler sebebiyle ürünlerin nihai tüketiciye satışı yoktur.

biotechnology-sema-4

Renovasy F.I.T Peel Nerelerde Kullanılır?

F.I.T Peel  cilt sorunlarına çözüm sağlamak üzere, kişiye özel protokollerle oluşturulan bir sistemdir.

biyodinamik-cilt-onarim-sistemi

Renovasy F.I.T Peel Uygulama Yöntemi

Renovasy F.I.T Peel, birbiriyle sinerjik etki gösteren 3 farklı bileşenin bir araya getirilmesiyle oluşturulmuş bir programdır.

biotechnology-giris-alt-1 Bu bileşenler, çeşitli cilt sorunların özgün olarak farklı tedavi protokollerinin geliştirilmesini sağlamaktadır.
F.I.T Peel’de bir tedavi protokolü hazırlanırken daima 3 farklı bileşen kombine edilir. Cilt sorunlarında seçilecek tedaviye göre Active Element’lerden 1-3 ampule, belirlenmiş endikasyona spesifik Systemic Element’ler eklenerek BIOTECHNOLOGY temel maskesinin içine karıştırılır.
Bu sistem tamamen kişiye özgüdür. Her bir vaka için uygun protokolü gerçekleştirecek tedavilerin sayısı, önerilen protokoller göz önünde bulundurularak hekimin teşhisine göre değişkenlik gösterebilir.
Tedavi boyunca ve sonrasında Renovasy dermokozmetik ürünlerin düzenli olarak kullanımı önerilir, bu sayede tedavi etkisini maksimuma çıkarır.

Detaylı bilgi için Renovasy web sitesini ziyaret edebilirsiniz > www.renovasy.com